top of page
Yarıiletken

İNOVASYON VE TEKNOLOJİ

Baibars Mekatronik Havacılık, tarımda otonom havacılık sistemlerin gelişmesine öncülük etmeyi misyon edinmiştir. Bu doğrultuda, araştırma, teknoloji geliştirme ve yazılım çalışmaları için gerekli olan tasarım, analiz, test, ölçüm ve üretim altyapılarına sahiptir. Baibars mühendisleri, hassas tarım teknolojiler, veri analizi ve anlamlandırılması, otonom havacılık sistemlerinin donanım ve yazılımları, insansız hava araçlarının platformlarından, ilaçlama ve püskürtme sistemleri geliştirmeye kadar sistem, cihaz, malzeme geliştirmektedir. 

Baibars Destek

Baibars tarafından tasarlanan/üretilen tüm ürünlerle ilgili olarak 7/24 teknik destek ve bütünleşmiş lojistik destek hizmeti sağlanmaktadır.

6340.png

BAİBARS Asistan

Baibars Asistan™ devamlı güncellenen uydu bazlı veri tabanına sahiptir. Asistan üzerinden operasyon sahası, mahsule uygun püskürtme seçeneği, uçuş yüksekliği ve rota kolaylıkla belirlenebilir.

BAİBARS ETS

Engel Tanıma Sensörü, Baibars ETS™ santimetre genişliğindeki elektrik hatlarını, ince dalları, ağaçları ve direkleri 20m önceden gece gündüz fark etmeksizin tespit edebilir, engellerin pozisyonuna göre operasyon rotasını güncelleyebilir.

Yaver™ Uçuş Kontrol Kumandası

Baibars Yaver™ yüksek hassasiyet, sezgisel ve kolay kullanım için geliştirildi. Baibars Yaver™ yüksek performans ve komut hassasiyeti ile zorlu koşullarda verimli çalışmak için tasarlandı. Kullanıcı dostu ara yüzü ile kolayca kullanılabilir ve inanılmaz derecede sezgiseldir. 5.5 inch Ultra HD ekranı ve yüksek kapasiteli bataryası ile tek şarjda 20 saate kadar kullanım sağlar ve 7 km menzile kadar kesintisiz çalışabilir.

remote-2_edited.png

DÜŞÜK KARBON EMİSYONU

Karbon salınımın gezegene olan zararının bilincinde olan Baibars Tarımda otonom havacılık sistemlerin gelişmesine öncülük etme misyonu doğrultusunda 2023 yılı itibariyle ürünlerinin operasyonunda “0” karbon emisyonunu hedeflemektedir.

DÜŞÜK İLAÇ KULLANIMI

Baibars mühendislerinin geliştirdiği Zirai İnsansız Hava Aracı, mahsül için  optimum miktarda ilaç kullanır. Su ve ilaç tasarrufu sağlayarak doğayı korumaya yardımcı olur.

bottom of page